O firmie

Gruntpol-invest ?

Gruntpol-invest to biuro nieruchomości, które tworzy zgrany, znający się na swojej pracy zespół. Pomagamy takim osobom jak Ty, które chcą zrealizować transakcje kupna-sprzedaży, najmu i wynajmu obiektów w rejonie Kaszub. Świetnie radzimy sobie także w zakresie zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi.

Od wielu lat z sukcesem działamy na rynku, znamy branżę z różnych stron i znamy się na swojej pracy. W tym czasie wypracowaliśmy też szereg kontaktów i nawiązaliśmy owocne współprace z wieloma firmami branży architektonicznej i budowlanej.

Kartuzy, Żukowo, Sierakowice, Somonino, Wejherowo, Chmielno i wiele innych polskich miast, miasteczek i wsi, z których pochodzą nasi Klienci i z powodzeniem sprzedają swoje nieruchomości. Zaufali nam, a my odwdzięczamy się im poradami, rzetelną pracą i przede wszystkim skutecznie zrealizowaną sprzedażą. Dołącz do nich i Ty!

Wiesz, że nas potrzebujesz?

Chcesz sprzedać nieruchomości, działkę rolną lub mieszkanie? Masz dwa wyjścia:

 1. Możesz próbować zrobić to na własną rękę i odpowiedzialność. Ponosisz jednak ryzyko nieoczekiwanych kosztów i nieudanej transakcji.
 2. Skorzystać z pomocy pośrednika w obrocie nieruchomościami i bez komplikacji zrealizować zamierzone cele.

 

Pomagamy skutecznie i uczciwie w sprzedaży nieruchomości

Branża nieruchomości rządzi się swoimi prawami i zasadami. Nie zawsze jesteś w stanie we wszystkim się orientować i znać najnowsze przepisy i reguły, które rządzą tym rynkiem.

W pierwszej kolejności dbamy o:

 • TWOJE BEZPIECZEŃSTWO - aby, nikt Cię nie oszukał np. sprzedając nieruchomość obciążoną hipoteką lub innymi prawami osób trzecich.
 • TWOJE INTERESY - abyś sprzedał lub znalazł idealny obiekt oraz sprawnie i bez stresu zrealizował wszystkie formalności.

Ufając nam możesz być pewien, że:

 • Będziemy czuwać nad kompletowaniem dokumentacji i przebiegiem wszystkich procedur.
 • Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki umowy.
 • Sporządzimy potrzebne ekspertyzy i opracowania umów.
 • Zadbamy o zabezpieczenia rozliczenia finansowego transakcji.
 • Zapewnimy wsparcie w załatwieniu wszystkich urzędowych formalności.
 • Zadbamy o najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania kredytowe.
 • Doradzimy w kwestiach niezrozumiałych i spornych.

Gwarancja jakości i rzetelności

Nasza działalność prowadzona jest zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa z potwierdzeniem zdobytych kwalifikacji i umiejętności.

Właściciel firmy Gruntopol-Invest posiada licencję zawodową w zakresie pośrednictwa obrotu nieruchomościami nr 13365 oraz w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 18260, a także obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Uczciwie dla każdego!

Nie pobieramy żadnych zaliczek i nie ukrywamy przed Tobą żądnych kosztów. Działamy jasno i uczciwie. Koszty ponosisz TYLKO i WYŁĄCZNIE w przypadku zawarcia transakcji.

 

GRUNTPOL-INVEST
Krzysztof Patoka

ul. Kościerska 11, 83-300 Kartuzy
tel.: +48 697 205 205
e-mail: biuro@gruntpol-invest.pl